Роздрукувати цю сторінку

З призовим місцем на чемпіонаті України "Спас"

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
З призовим місцем на чемпіонаті України "Спас"

З 17 по 19 травня у Львові відбувся чемпіонат України з рукопашу "Спас", в якому учениця 7- Г класу Васюк Маргарита здобула 2 місце в номінації "Котигорошко" серед дітей 13-14 років до 55 кг. Щиро вітаємо з чудовим результатом. Зичимо подальших здобутків на спортивній ниві!