Щиро вітаємо учня 5-Г класу нашого ліцею Череповича Тимофія із зайнятим ІІ місцем у IV (фінальному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Дякуємо за підготовку вчителю української мови та літератури Тетяні Гонті.
Пишаємося нашими обдарованими учнями! Всіляко сприяймо подальшому розвиткові їх творчості.