Всеукраїнський проєкт «Пліч-о-пліч» у РАЛ «Престиж» продовжили змагання з футзалу. Команди 5-6 класів змагалися за право представляти ліцей на міському етапі. З нетерпіння чекаємо на продовження змагань.