Роздрукувати цю сторінку

День дружби у пришкільному таборі «Вулик»

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
День дружби у пришкільному таборі «Вулик»

Сьогоднішній день був наповнений щирими усмішками, гарним настроєм та справжньою дружбою! Сонечко та чудова погода сприяли гарному настрою й активному відпочинку дітей протягом усього дня. Розпочали день із веселої зарядки та рухливої гри «Обійми друга», яка подарувала дітям багато позитивних емоцій та теплих обіймів. Відвідали Кінопалац «Україна», де із захопленням переглянули мультфільм «Еволюція». Для вихованців 6 та 7 загонів відбулася цікава екскурсія до музею «БровариК», де діти дізналися багато нового та пізнавального. На гуртку «Малювання» юні митці створювали яскраві творчі роботи, а на гуртку «Веселі нотки» лунали чудові пісні про дружбу та доброту.

День пройшов цікаво, весело та дружньо! Адже справжня дружба робить кожен день особливим!

WhatsApp_Image_2026-06-17_at_143240.jpeg WhatsApp_Image_2026-06-17_at_143240_1.jpeg WhatsApp_Image_2026-06-17_at_143240_2.jpeg

WhatsApp_Image_2026-06-17_at_143240_3.jpeg WhatsApp_Image_2026-06-17_at_143241.jpeg WhatsApp_Image_2026-06-17_at_143241_1.jpeg

WhatsApp_Image_2026-06-17_at_143305.jpeg WhatsApp_Image_2026-06-17_at_143817.jpeg WhatsApp_Image_2026-06-17_at_143817_1.jpeg

WhatsApp_Image_2026-06-17_at_151550.jpeg