12 березня учні 1-А класу побували на пізнавальній екскурсії «Здрастуй, музей!» у Рівненському краєзнавчому музеї. Першокласники відвідали виставкові зали, де ознайомилися з природою рідного краю, його рослинним і тваринним світом, а також дізналися цікаві факти з прадавньої історії.
Діти уважно слухали екскурсовода, із цікавістю розглядали експонати та ставили багато запитань.
Ця подорож залишила у дітей багато яскравих вражень та нових відкриттів.