Сьогодні, 3 березня, для лідерів 8-х, 9-х та 11-х класів було проведено практичне заняття з елементами тренінгу «Лідер і його команда». Учні об’єдналися у групи і отримали завдання напрацювати тези про лідера: ким він є?; що робить?; яка його роль? Після презентації кожної групи, інформацію було підсумовано і сформульовано дефініцію «лідера», а також подано основні риси, якими він повинен володіти. Велика увага приділялася розмежуванню понять «лідер» та «менеджер». Учасники заняття, знову ж у групах, мали можливість розмежувати тези щодо діяльності та особистісних якостей лідера і менеджера. Також обговорювалися ознаки, які характеризують команду і відрізняють її від групи; важливість досягнення консенсусу. Наприкінці заходу, учасники обговорили важливість емоційного відновлення та опрацювали цікаву практику «Емоційний контейнер». Дякуємо всім учасникам за плідну динамічну роботу та залученість!