Роздрукувати цю сторінку

"Пліч-о-пліч" грали у волейбол

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
"Пліч-о-пліч" грали у волейбол
Збірна хлопців нашого ліцею брала участь у міському етапі змагань з волейболу "Пліч-о-пліч". Суперниками нашої команди були однолітки з 22, 19 та 20 шкіл. У стартовому матчі ми поступились господарям, 22-й школі з рахунком 0:2. У наступних двох іграх ми святкували перемогу з однаковими рахунками 2:0. Але цього виявилось недостатньо для продовження боротьби. Дякуємо нашим хлопцям за хорошу гру. Бажаємо успіхів у наступних змаганнях!

5447521392384479651.jpg 5454013742258524165.jpg 5454013742258524166.jpg

5454013742258524167.jpg 5454013742258524168.jpg 5454013742258524169.jpg

5454013742258524170.jpg 5454013742258524171.jpg