Сьогодні учні 3-А, 3-Б та 3-В класів побували у ляльковому театрі на яскравому новорічному святі. Діти із захопленням переглянули виставу «Принцеса Цяточка», а також зустрілися з улюбленими персонажами — Алісою, Капелюшником і Кроликом.
Свято було наповнене веселими іграми, руханками та різноманітними активностями, у яких школярі радо брали участь. Захід подарував дітям багато позитивних емоцій, гарний настрій та справжню атмосферу новорічної казки.