Сьогодні для учнів 1-А та 1-Б класів був по-справжньому святковий і відповідальний день. Адже діти відзначали свої 100 щасливих днів! За цей час вони стали на 100 днів розумнішими, сміливішими, самостійнішими та відповідальнішими.
На свято завітав равлик Семен, який подарував дітям трішки радості, веселощів і гарного настрою.
Учні працювали у командах, вчилися співпрацювати, обговорювати та розподіляти обов’язки, а також демонстрували свої найкращі уміння й навички.
Діти весело провели час, отримали море позитивних емоцій та дізналися багато корисного й надихаючого. Цей день неодмінно запам’ятається їм на довгі роки. Адже попереду — найяскравіший період їхнього шкільного життя.
Вперед до нових знань і захопливих пригод!