Роздрукувати цю сторінку

Вітаємо!

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
Вітаємо!
29-30 листопада 2025 року в м.Одеса проходив 25 Кубок України з Годзю-рю карате, який зібрав 540 спортсменів зі всієї України. Учень 4-Б класу Кошмак Кирило, вихованець клубу «Білий лотос», виборов для збірної Рівненської області 4 призові місця у чотирьох категоріях:
?контактний бій
?безконтактний бій( командне)
?безконтактний бій(індивідуальний)
?невидимий бій.
Щиро радіємо успіхам наших обдарованих учнів! Так тримати!