Сьогодні учні 1-А класу писали листи Святому Миколаю. Кожен із них згадав свої добрі вчинки, мрії та бажання.
Листи вже у нашій «Пошті Миколая» й зовсім скоро вирушать до адресата.
Нехай здійсниться кожна дитяча мрія
А ви написали лист Святому Миколаю?