Роздрукувати цю сторінку

Ми пам'ятаємо!

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
Ми пам'ятаємо!

Сьогодні світ вшановує пам’ять жертв голодоморів – свідомого та спланованого геноциду українського народу. Страшна трагедія цілої нації незагоєною раною болить у всіх нас. Змінюються десятиліття, проте ворог залишається незмінним і його мета така ж сама. Проте боротьба триває і важливою її частиною є збереження пам’яті, недопущення забуття про страшні жертви. Тож, учні і педагоги ліцею «Престиж» долучилися до Загальнонаціональної акції «Запали свічку пам’яті». Сьогодні, о 16.00, у вікнах десятків тисяч українців, що перебувають не тільки в Україні, запалахкотів вогник. На знак шани, на знак скорботи, на знак ПАМ’ЯТІ… Маємо пам’ятати попри все. Боротьба триває! Гуртуймося і допомагаймо ЗСУ!

0-02-05-18b6ee512b8be1cbd496fca65b6447cb52d134108629f4d5a3e811469ff0211e_d5362fd18e915975.jpg 29e685b7-37da-4e3f-be8c-51eb3c609af8.jpg 2a987a1c-ee3b-42da-aef3-edb000688bed.jpg

5226570b-cecb-4843-ad23-b83efc802be9.jpg 6e0d2be4-604c-4f40-bd94-40b4917ac9e3.jpg b601049a-76a7-4046-8108-aead8d9d157b.jpg

d12d0de4-503c-435e-829b-ab3827573a39.jpg d5b163da-bad0-47c5-87e6-38cf0713c2fd.jpg