Роздрукувати цю сторінку

Учні 4-В класу в музей-аптеці

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
Учні 4-В класу в музей-аптеці
Наші допитливі четвертокласники відвідали надзвичайно цікаве місце — аптеку-музей!
На учнів чекала захоплююча екскурсія. Діти дізналися багато нового про історію медицини та аптекарської справи. 
Під час екскурсії школярі оглянули старовинні аптечні меблі, посудини та інші експонати. Особливим моментом став майстер-клас із виготовлення "Аскорбінки", під час якого кожен зміг спробувати себе в ролі аптекаря. А на завершення — тепле чаювання в затишній атмосфері.
Це був день, сповнений вражень, нових знань та приємного спілкування!

577005009_2031642484267212_4048044582953428369_n.jpg 577029095_2031642460933881_3675771563053419976_n.jpg 577445485_2031642560933871_7984690076564360376_n.jpg

577447344_2031642620933865_8322033047694047056_n.jpg