У четвер, 23 січня, відбулася товариська зустріч з баскетболу між нашою командою та однолітками із Грушвицького ліцею. Це був неоціненний досвід, який допоможе краще підготуватись до наших змагань у рамках Всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч". Протягом усієї гри тривала атмосфера суперництва, що зробило останню ще більш видовищною. Пропагуймо спорт, адже спорт – це здоров’я!