Щороку 22 січня Україна відзначає День Соборності. Саме 22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель. Адже 22 січня 1918 року вперше у XX столітті українська незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради, а вже за рік (22 січня 1919 року) на Софійському майдані в Києві відбулася не менш вагома подія – об’єднання УНР і ЗУНР в одну державу.
Тож, сьогодні у РАЛ «Престиж» лідери учнівського самоврядування підготували радіогазету «Ми соборні та єдині». Потім учні утворили символічний ланцюг єднання і з рук у руки передавали прапор України, виголошували патріотичні гасла. Окрім того, у класах відбувалися години спілкування, обговорення впливу подій 1918-1919 років на сучасність. Молодші школярі виготовляли малюнки та поробки. У шкільній бібліотеці було встановлено тематичну книжково-ілюстративну виставку «Україна – це МИ!».
#Ми_соборні_та_єдині