Збірна хлопців нашого закладу взяла участь у волейбольному турнірі "Пліч-о-пліч". Ігри проходили у ліцеї за числом 13. Гра була надзвичайно запальною. Однак, на жаль, вийти з групи наші хлопці не змогли. Головне не перемога, а участь. А також відчуття командного духу.