12 вересня директор нашого ліцею брав участь у засіданні науково-методичної комісії з інноваційної діяльності сектору загальної середньої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України, на якому було заслухано Заяву нашого закладу на проведення експерименту на Всеукраїнському рівні за темою «Авторська педагогічна система «Школа ґендерної рівності» на період з листопада 2024 по листопад 2029 рр. Невпинно працюємо далі задля впровадження інновацій в освітній процес. Обираймо найкраще для якісної освіти наших учнів, адже саме вони будуть розбудовувати Україну. Разом до ПЕРЕМОГИ!