"Життя – це найдорожчий скарб". Під таким гаслом пройшов сьогодні день у пришкільному таборі "Вулик", який був присвячений безпеці дорожнього руху. Адже, літо - це пора не тільки відпочинку, а й прихованої небезпеки.
Впродовж дня діти пригадували основні правила на дорозі.
Вчилися правильно переходити дорогу, користуватися пішохідними переходами. Обговорили важливість дотримання правил безпеки велосипедистів та пасажирів. Виконуючи практичні завдання під час лінійки, діти продемонстрували свої відмінні знання з дотримання правил безпеки.
Не забули ми і про активний відпочинок на свіжому повітрі, адже це запорука здоров'я для кожної дитини.
Сьогодні, у День дитячого футболу, 1-3 загони розігрували першість між собою. Хлопці показали неабияку спритність, сміливість та наполегливість. По закінченню турніру, відбулося нагородження учасників грамотами.
День у таборі промайнув, як одна мить. Він був веселим, насиченим та творчим.