Роздрукувати цю сторінку

Пришкільний табір розпочав свою роботу

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
Пришкільний табір розпочав свою роботу

Сьогодні перший день розпочав роботу пришкільний табір з денним перебуванням "Вулик" для 1-4 класів.

Цей день був насиченим та цікавим. Розпочався він з ранкової зарядки та таборової лінійки. У своїх загонах діти придумували назви загонів, створювали емблеми, малювали стіннівки. Побували в обласній бібліотеці для дітей та юнацтва, що знаходиться на вул. Відінській, де їм розповіли про важливість медіаграмотності і правила поведінки під час літніх канікул. А ще грали в ігри на свіжому повітрі та відвідали табірні гуртки.

Покладено гарний початок. Далі ще буде багато цікавого та пізнавального.

_viber_2024-06-03_14-54-19-002.jpg photo_2024-06-03_13-57-32.jpg photo_2024-06-03_13-57-32_2.jpg

photo_2024-06-03_13-57-40.jpg photo_2024-06-03_13-57-40_2.jpg photo_2024-06-03_14-47-40.jpg

photo_2024-06-03_14-47-41.jpg photo_2024-06-03_14-47-41_2.jpg photo_2024-06-03_14-47-41_3.jpg

photo_2024-06-03_14-47-58.jpg photo_2024-06-03_14-47-58_2.jpg photo_2024-06-03_14-47-58_3.jpg

photo_2024-06-03_15-55-15.jpg photo_2024-06-03_15-55-15_2.jpg