Щорічно, 8 травня, відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Традиційно, учні нашого ліцею цього дня долучаються до загальнонаціональної акції «Мак пам¢яті» - виготовляють символічні маки та прикріплюють їх до одягу.
Важливим також було проведення уроків історичної правди «День… без примирення». Звісно, усі ми прагнемо справедливого миру, але тільки після повної і беззаперечної перемоги над окупантом. Пам’ятаймо, перемогли нацизм – переможемо й рашизм.