Завжди приємно отримувати подарунки, а ще приємніше дарувати їх, особливо, коли щось зроблено своїми руками. До весняного свята, дівчатка 1-А класу, брали участь у майстер-класі з об'ємного малюнка. Діти малювали кролика з квітами. Всі отримали масу позитивних емоцій від роботи, новий досвід, якісно проведений час.