6 та 8 березня у РАЛ «Престиж» було проведено традиційний фестиваль читців поезії Т.Г. Шевченка «Вінок Кобзареві». Учні 1-11 класів підготували свої улюблені поезії та на віть композиції на твори нашого національного пророка. Для деяких виступів діти підготували живий музичний супровід. В ході заходу усі присутні могли на повну насолодитися майстерним поетичним словом, кожен міг почути саме той вірш, який торкається душі і не залишає байдужим. Плекаймо слово Кобзаря! Він через віки мотивує нас до подальшої боротьби.