5-6 лютого на базі ліцею №26 Рівного відбувся міський етап змагань з волейболу в рамках Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч». Команда нашого закладу завзято змагалася з однолітками. Дякуємо організаторам за чудовий турнір, який дав можливість проявити себе, згуртуватися навколо досягнення спільної мети.