День безпечного Інтернету відзначається другого дня (у вівторок), другого тижня, другого місяця (лютого) з 2004 року з метою популяризації більш безпечнішого і більш відповідального використання онлайн-технологій і мобільних телефонів, особливо серед дітей і молодих людей в усьому світі.
Сьогодні учениці 3-А класу обговорили:
-шляхи безпечного використання молоддю Інтернету;
- які є загрози протизаконного контенту;
- пригадали правила безпеки в Інтернеті для дітей;
- і намалювали памʼятки "Правила розумного користування Інтернету".