28 листопада 2023 року у Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбувся ювілейний Х міський фестиваль авторської пісні та співаної поезії «Гіт-арт Fest - 2023» серед молоді. На гала-концерт було запрошено і ансамбль нашого ліцею. Чарівний виступ дівчат у супроводі живого звучання гітар неймовірно зустріли і глядачі, і члени журі. Наприкінці заходу ансамбль було нагороджено дипломом лауреата ІІ ступеня. Радіємо, що наш заклад на міському рівні представляють творчі, обдаровані та вмотивовані учні.