Роздрукувати цю сторінку

Зустріч п’ятикласників з представниками Нацполіції

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
Зустріч п’ятикласників з представниками Нацполіції

9 грудня 2021 року у РАЛ «Престиж» в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» відбулася зустріч учнів 5 класів з представниками Нацполіції. Спілкувалися про таке явище як булінг, які ролі можуть відігравати учні у цьому процесі та обговорювали шляхи вирішення. Діти з цікавістю спілкувалися з поліцейськими. Наприкінці заходу, учні подякували за змістовну інформацію та зазначили, що чекатимуть нових зустрічей.