Напередодні осінніх канікул, у РАЛ "Престиж" відбулась зустріч учнів 2-х класів з представниками поліції. В ході уроку «Безпека руху» учні мали можливість в ігровій формі повторити правила дорожнього руху, дізналися, як поводитися у тій, чи іншій нестандартній ситуації, щоб захистити себе від різноманітних травм. Наші гості відзначили досить високий рівень обізнаності дітей з цієї теми. Від зустрічі у малечі залишились не лише яскраві враження, а й нові знання.