Роздрукувати цю сторінку

Розпочав роботу пришкільний табір «Вулик»

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
Розпочав роботу пришкільний табір «Вулик»

Ось і закінчився навчальний рік, а, отже, розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку «Вулик». Робота у таборі, традиційно, розпочалася з формування загонів, розучування девізів та загонових пісень, виготовлення стіннівок. Кожен свій ранок у таборі гомінка дітвора розпочинає з руханки та організаційної лінійки. А потім починається найцікавіше. 08.06 наші школярі взяли участь у спортивних естафетах. Змагалися активно та відчайдушно. А ось 09.06 відправилися у невеличкий похід. На свіжому повітрі грали в рухливі ігри та просто милувалися красою природи. А попереду ще стільки цікавого.