Роздрукувати цю сторінку

Закриття пришкільного табору «Вулик»

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
Закриття пришкільного табору «Вулик»

Ось і добігла кінця наша яскрава табірна зміна!

Останній день був по-справжньому святковим та незабутнім. Розпочали його зі святкової зарядки, яка подарувала всім бадьорість та чудовий настрій.

На дітей чекав смачний святковий обід, а потім — яскравий концерт, де лунали пісні, жарти та оплески.

Завершила святкову програму весела дискотека, під час якої діти танцювали, раділи та ділилися найкращими спогадами про табірні дні.

А справжнім сюрпризом для всіх стало смачне морозиво, яким завершилося наше свято!

Щиро дякуємо вихователям, керівникам гуртків, кухарям та всім працівникам табору, які щодня дарували дітям турботу, увагу, цікаве дозвілля та незабутні враження. Саме завдяки вам ці дні стали яскравими, веселими та наповненими щасливими моментами!

Дякуємо дітям за щирі усмішки, активність і дружбу, а батькам — за довіру та підтримку.

Нехай літо буде теплим, радісним і сповненим нових пригод!

До нових зустрічей у «Вулику»!  

WhatsApp_Image_2026-06-18_at_123056.jpeg WhatsApp_Image_2026-06-18_at_123056_1.jpeg WhatsApp_Image_2026-06-18_at_123056_2.jpeg

WhatsApp_Image_2026-06-18_at_123345.jpeg WhatsApp_Image_2026-06-18_at_123348.jpeg WhatsApp_Image_2026-06-18_at_123350.jpeg

WhatsApp_Image_2026-06-18_at_123351.jpeg WhatsApp_Image_2026-06-18_at_123351_1.jpeg WhatsApp_Image_2026-06-18_at_123351_2.jpeg

WhatsApp_Image_2026-06-18_at_123351_3.jpeg WhatsApp_Image_2026-06-18_at_123352.jpeg WhatsApp_Image_2026-06-18_at_123353.jpeg