Роздрукувати цю сторінку

Вітаємо!

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
Вітаємо!

Нещодавно, на базі Палацу дітей та молоді, проводилася міська гра-змагання «Секрети Чорного моря». Наш ліцей представляла команда 6-Б класу у складі Бережнюка Юрія, Чумакевича Макара та Кельника Іллі, яка виборола ІІ місце. Вітаємо хлопців з чудовим результатом! Пишаємося вашими здобутками. Так тримати!