На початку тижня наша збірна команда брала участь у відбіркових змаганнях з баскетболу в рамках Всеукраїнського проекту "Пліч-о-пліч". Змагання проходили у спортивній залі ліцею за числом 7. Суперниками наших хлопців були команди "Колегіуму" та господарі майданчика. Ми гідно виступили, на рівні змагаючись із кожним суперником. Головне не перемога, а участь.