Вже доброю традицією в нашому ліцеї стало щорічне виготовлення годівничок для птахів. Не став винятком і цей навчальний рік. Тож, учні 1-Г класу РАЛ «Престиж» принесли годівнички, які виготовили власноруч.
Відповідаючи на питання «Як люди піклуються про природу взимку?», діти зрозуміли, що птахи - наші друзі і виявили бажання допомагати пернатим - виготовили годівнички. Звичайно ж, ми щиро вдячні і батькам за допомогу! Тепер птахам буде легше перезимувати!