У рамках Олімпійського тижня 5-6 листопада 2024 року в РАЛ «Престиж» відбулися змагання з флорболу на першість ліцею між командами п'ятих, шостий та сьомих класів. Ефективним був візит представників Громадської організації флорбольного клубу "Скай", вони розповіли дітям про цей вид спорту. Після короткого екскурсу в історію й правила школярі об'єдналися в команди, пограли в «хокей у залі» ключкою та пластиковим м'ячем. У наймолодшій віковій категорії перемогу святкувала команда 5-Б класу, хоча головне завдання було продемонструвати флорбольні баталії на практиці, а не розіграти трофей. Усе більшої популярності у нас набуває флорбол!