30 вересня та 1 жовтня у РАЛ «Престиж» було проведено благодійний ярмарок «Купуй смаколики –донать на ПЕРЕМОГУ!». Вже вкотре до подібних ярмаркувань долучаються абсолютно всі учні нашого ліцею. Активно долучаються і батьки, за що їм велика подяка. Цей ярмарок приурочений Дню захисників та захисниць України, тож зібрані кошти будуть направлені на допомогу ЗСУ. Кошти будуть направлені на адресну допомогу для 23-ого Окремого батальйону спеціального призначення Окремої Президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького, що зараз тримає оборону на Сіверському напрямку, та 103-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України ім. митрополита Андрея Шептицького. Це перша в історії України бригада тероборони, яка отримала символічну стрічку із почесним найменуванням. Бригада з початку повномасштабного вторгнення виконує бойові завдання у зоні військових дій: Донеччина, Харківщина (Купʼянський напрямок), зараз на Сумщині. Під час виконання одного із завдань машина і все, що було в ній згоріло. На даний момент мінометна батарея цієї бригади потребує РЕБ-систему і зарядну станцію (на пікап кошти зібрані з допомогою усіх небайдужих, в тому числі батьків учнів ліцею «Престиж»). Один із воїнів цієї мінометної батареї є батьком випускника «Престижу» Максима Дячишина.
Переконані, наш внесок кожного наблизить нашу перемогу над ворогом! Спільними зусиллям нам вдалося зібрати 208222 грн. Пам'ятаймо гасло всієї України: "КУВАТИ ПЕРЕМОГУ РАЗОМ - ЛЕГКО!"