Учні 6-В, 6-Г, 7-Г та 8-Г класів відвідали замки Львівщини. Вони побували у Золочівському та Підгорецькому замках, відвідали китайський палац та підземелля цих давніх споруд. На гарній території одного із замків діти влаштували пікнік, грали в різноманітні ігри. Усі втомлені, але щасливі та задоволені повернулися додому.