В рамках реалізації проекту формування здорового способу життя «Здорове дитинство» були проведені товариські зустрічі з футболу між учнями 6-8 класів. Дух суперництва і спортивний азарт зробили ігри яскравими та захоплюючими, а дружні рукостискання по завершенню продовжилися емоційним обміном враженнями. Заохочуємо проведення більшої кількості спортивних заходів аби дитинство наших учнів було здоровим!