Сьогодні у РАЛ «Престиж» відбулися урочистості вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту. На початку заходу, усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих за волю України та виконали Державний Гімн. Традиційно, сказали своє слово і самі дев’ятикласники. Чудові виступи подарували наші талановиті учні – учасники зразкового художнього колективу хору початкових класів «Співаночка» та переможці обласного, учасники Всеукраїнського етапу змагань «Пліч-опліч» з черліденгу. У пісні закликали до миру і щасливого дитинства випускники – Онищук Яна та Мельничук Вадим. Завершився ж захід, традиційно, спільним виконанням Гімну Рівненського академічного ліцею «Престиж».
Ми щиро зичимо усім мирних і спокійних літніх канікул. Тим учням, які вступатимуть до інших закладів, бажаємо успіхів, а з рештою чекаємо зустрічі у вересні у шкільних кабінетах.