Роздрукувати цю сторінку

Побували на концерті "Зустрічаймо літо"

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
Побували на концерті "Зустрічаймо літо"

"Музика - це мова почуттів" (Ліна Костенко)

Вона своєю мелодією доводить нас до вершин всесвіту і дає можливість протягом декількох хвилин осягнути його велич.

Сьогодні наш пришкільний табір "Вулик" поринув у цей дивовижний світ. Діти відвідали обласну філармонію, де побували на концерті "Зустрічаймо літо". В концертній програмі звучали твори видатних українських композиторів та поетів.  Діти отримали чимало приємних, яскравих та незабутніх вражень, адже вони не тільки були глядачами і слухачами, а й ще активними його учасниками.  

Після повернення в табір діти грали в різні ігри на свіжому повітрі. Відвідували гуртки. День був наповнений радістю, емоціями та незабутніми миттєвостями.

IMG_2841.jpg IMG_2857.jpg IMG_2874.jpg

photo_2024-06-17_13-52-57.jpg photo_2024-06-17_14-35-41.jpg