Роздрукувати цю сторінку

Вшановуємо пам’ять убитих дітей

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
Вшановуємо пам’ять убитих дітей

4 червня в Україні є Днем вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії РФ проти України. Учні РАЛ «Престиж» долучилися до акції «Голоси дітей», прив’язували на дерева дзвіночки, які символізують голоси вбитих маленьких українців. Також, виготовляли голубів із паперу, тим самим сигналізуючи, що всі діти України прагнуть припинення неспровокованої агресії та настання миру. Окрім того, було встановлено тематичний куточок пам’яті.

Пам’ять кожної безневинно убитої дитини має бути вшановано.

IMG_20240604_133236477.jpg IMG_20240604_133538245_HDR.jpg IMG_20240604_133716203_HDR.jpg

IMG_20240604_134050064_HDR.jpg photo_2024-06-04_13-04-51.jpg photo_2024-06-04_13-04-52.jpg

photo_2024-06-04_13-04-52_2.jpg