Хлопчикам 1-Б класу було дуже цікаво відвідати старовинну аптеку-музей у нашому місті. Скільки унікальних речей вони змогли побачити! Та ще й стали справжніми фармацевтами - виготовляли аскорбінову кислоту. А чай із запашних лікувальних трав додав дітям сили! Дякуємо за незабутні враження!