Роздрукувати цю сторінку

«Пліч-о-пліч» граємо у волейбол

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
«Пліч-о-пліч» граємо у волейбол

5-6 лютого на базі ліцею №26 Рівного відбувся міський етап змагань з волейболу в рамках Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч». Команда нашого закладу завзято змагалася з однолітками. Дякуємо організаторам за чудовий турнір, який дав можливість проявити себе, згуртуватися навколо досягнення спільної мети.

photo_2024-02-07_15-36-48.jpg photo_2024-02-07_15-36-48_2.jpg photo_2024-02-07_15-36-51.jpg

photo_2024-02-07_15-36-52.jpg photo_2024-02-07_15-36-53.jpg photo_2024-02-07_15-36-54.jpg

photo_2024-02-07_15-36-54_2.jpg photo_2024-02-07_15-36-55.jpg photo_2024-02-07_15-36-55_2.jpg