Учениці 4-В та 4-Г класів РАЛ "Престиж" Телиця Тетяна і Доган Міра у м. Хмельницький взяли участь у відкритому обласному турнірі «Олімпійські надії Поділля» з вільної боротьби серед кадетів, юнаків та дівчат, в якому взяли участь 625 борців з 18 областей України та м.Києва.
Дівчата показали достойну боротьбу на завоювали наступні нагороди:
Телиця Тетяна - 1 місце
Доган Міра - 2 місце.
Вітаємо наших борчинь та бажаємо подальших перемог!