Сьогодні, 29 вересня, напередодні Дня працівників освіти у РАЛ «Престиж» традиційно відбувся День учнівського самоврядування. Учні 11 класу зустрічали вчителів на майдані перед школою. Пізніше, дублери директора та адміністрації зібралися на традиційну нараду та розподілили обов’язки. Родзинкою дня стало проведення уроків батьками наших учнів. Ми щиро вдячні за цікаві майстер-класи та змістовні розповіді. Діти виготовили обереги для наших захисників, свічки, розписували пряники. Також тренувалися у наданні домедичної допомоги. Уроки у молодших школярів протягом усього дня проводили старшокласники. На увесь день ліцей опинився під керівництвом самих учнів, тож гарні емоції та враження гарантовано.