Сьогодні, 29 серпня, вся Україна вшановує пам’ять захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Не забуваймо подвигів українських героїв, які у боротьбі за Батьківщину, за вільне майбутнє рідних і близьких, віддали найцінніше, що мали - свої життя…
Схилити голови перед хоробрістю та вірністю наших воїнів зібралися на Майдані Незалежності учні 10-А класу нашого ліцею. Вшанували пам’ять новітніх Героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до портретів загиблих земляків.
Вічна пам’ять і вічна слава усім борцям за волю України!