У ліцеї проводиться роз’яснювальна та просвітницька робота з питань формування культури здорового харчування здобувачів освіти:
на педагогічних радах, нарадах при директору, батьківських зборах, виховних годинах серед учнів та батьків щодо важливості й необхідності здорового харчування учнів;
організовуються зустрічі батьків з працівниками їдальні з питань удосконалення умов, асортименту та якості та безпечності харчування;
на уроках основ здоров’я, біології, хімії вчителі значну увагу приділяють формуванню здоров’язбережувальної компетентності через раціональне харчування;
класні керівники проводять позакласну виховну роботу з учнями по вихованню культури харчування та відповідальності за своє здоров'я.
З метою визначення рівня організації та якості харчування у закладі щороку проводиться анкетування педагогічних працівників, здобувачів освіти та їх батьків щодо. Результати опитування дають можливість виявити ряд проблем та намітити шляхи їх усунення.