У ліцеї дотримуються вимог санітарного законодавства щодо влаштування приміщень їдальні та організації харчування відповідно до нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 25 вересня 2020 року № 2205, із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ №1145 від 04.10.2024.
Відповідно регламенту приміщення, технологічне обладнання та його розміщення у ліцеї в основному відповідають вимогам санітарного законодавства та законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів. Однак пристосоване приміщення їдальні не забезпечує потрібну кількість посадкових місць. Тому режим харчування розроблений залежно від кількості посадкових місць з урахуванням епідемічної ситуації.
Для дотримання правил особистої гігієни учнями в приміщенні їдальні, буфету або перед ним встановлено умивальник. Поряд з умивальником встановлено диспенсер з рідким милом та електрорушник.
Обідні столи щодня миються гарячою водою з кальцинованою содою та милом або іншими миючими засобами, дозволеними до використання відповідно до законодавства, а після кожного прийому їжі протирають вологими і чистими серветками.
Для харчування використовується дозволений посуд.
Прибирання приміщень проводиться при відчинених фрамугах (вікнах).
Не використовуються приміщення їдальні (харчоблоку), роздаткових, буфетів не за призначенням.
Медична сестра та відповідальний за організацію харчування заступник директора у складі бракеражної комісії здійснюють щоденний контроль за якістю продуктів, що надходять до закладу освіти, умовами їх зберігання, дотриманням термінів реалізації і технології виготовлення страв, дотриманням санітарно-протиепідемічного режиму в їдальні (харчоблоці), буфеті, фактичним виконанням меню за меню-розкладом, що містять кількісні дані про рецептуру страв.
У буфеті ліцею не допускається для продажу заборонені продукти харчування та напої.