Друк

Учнівсько-педагогічний колектив Рівненського академічного ліцею «Престиж» за активної участі батьків ніколи не залишається осторонь доброчинних справ і завжди готовий надати допомогу тим, хто її потребує. Беручи активну участь у міських благодійних акціях, ми маємо власні традиції милосердя.

  Традиційно до Дня Святого Миколая у рамках благодійного марафону «Різдвяні передзвони» у закладі проходить благодійний аукціон-концерт «Благий Миколай». Підготовка до акції розпочинається ще з кінця листопада. Заздалегідь оформлюються оголошення, що запрошують до участі в аукціоні усіх бажаючих батьків.

  На аукціон виставляються як творчі доробки учнів гімназії, які займаються у шкільних гуртках, так і роботи образотворчого та  декоративно-ужиткового мистецтва, виготовлені ліцейними родинами.

На початку дійства перед присутніми виступає директор ліцею з подякою учням та пристунім батькам за їхню доброчинність, бажає усім гарних новорічно-різдвяних свят. У перервах між активними торгами свої виступи глядачам дарують учасники творчих колективів ліцею та інші талановиті учні.

    Присутні батьки приємно вражають своєю активністю. Мало хто залишає аукціон з порожніми руками, оскільки по завершенні заходу глядачі, які нічого не придбали в ході торгів, можуть долучитися до невеличкого благодійного ярмарку.

002
DSC_9873
DSC_9925
IMG_2518
IMG_2538
IMG_2551
IMG_2566
IMG_2585
IMG_2639
IMG_2641