У нас 45  гостей i учасників немає в мережі

Сучасний танець

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
  Опубліковано у Гуртки
 • MONDAY, 15 FEBRUARY 2021 00:00
Сучасний танець

Гурток сучасного танцю працює в Рівненському академічному ліцеї «Престиж» з вересня 2006 року під керівництвом Кректун Галини Василівни. Гурток об’єднує  учнів початкової школи, однак не обділяє своєю увагою і 5-7 класи. За спільною згодою учасниками обрана назва колективу - «Lucky-Dance». У танцювальних постановках використовуються акробатичні трюки, певні комбінації та фігури класичного, народного, східного танців, елементи рок-н-ролу, хіп-хопу та ін. Таким чином, репертуар колективу виходить доволі різноманітний.

    Мета роботи гуртка  – сприяти естетичному вихованню та фізичному розвитку дітей, навчати їх використовувати своє тіло як засіб виразності, розкрити та розвинути творчі здібності учнів. 

      Основними завданнями роботи гуртка можна визначити наступні: 

 • ознайомлення зі зразками різних напрямків та течій у хореографії, популяризація сучасного танцювального мистецтва в учнівському середовищі;
 • виявлення хореографічних нахилів та творчих здібностей дітей, їх подальший розвиток та реалізація;
 • гармонійний фізичний розвиток дитини під час її активного росту, сприяння правильному формуванню кістково-м`язового скелету й опорно-рухового апарату; активний розвиток зорової та м’язової пам’яті;
 • вироблення необхідних фізичних якостей: координації рухів, орієнтації у просторі, спритності та витривалості;
 • прищеплення основних норм сценічної культури (розуміння поняття стилю, оволодіння текстом танцювальної композиції, уміння створювати пластичний образ, розкривати гармонію виконання та викликати живі почуття, дотримання правил сценічної поведінки).
 • вироблення вміння співставляти музичний та лексичний матеріал, розуміти зв'язок музики і танцю, їх єдність та взаємодію;
 • розвиток танцювальної виразності та уяви учнів: дітям даються завдання самостійно скласти танцювальну зв’язку під заданий музичний супровід або змінити дану педагогом комбінацію (змінити положення рук, додати роботу плечей, голови і т.д.);
 • формування ціннісного ставлення учнів до мистецтва.

     Змістом роботи гуртка сучасної хореографії є підготовка тіла до постановчої роботи, вивчення елементів, рухів, комбінацій до танців, постановка та вивчення етюдів, танців, хореографічних композицій. Учасники студії постійно працюють над правильною поставою, розвитком та зміцненням м’язів тіла, виробленням правильних, легких та чітких рухів.

       Значна увага під час роботи приділяється підтриманню сприятливого психологічного клімату в колективі. Також члени студії залучаються до проєктування костюмів, роблячи ескізи свого бачення одягу до відповідного танцювального етюду, і їхня думка завжди береться до уваги. Інколи діти приносять на заняття власний музичний матеріал, що дає педагогу можливість краще зрозуміти їх нахили та вподобання.

     За час своєї діяльності гурток набув значних творчих досягнень. Робота вихованців гуртка представлена на різноманітних шкільних святах та міських конкурсах хореографічних колективів. Зокрема у 2017р. та 2018р. стали переможцями конкурсу «Веселі закаблуки» у номінаціях «Класичний танець» (серед 1-2 кл.) та «Сучасний танець» (серед 3-4 кл.). Також «Lucky-Dance» активно співпрацює зі зразковим хоровим колективом «Співаночка», готуючи танцювальні супроводи до окремих творів. Тому неодноразово разом з хором «сучасники»  брали участь у міському конкурсі пісенних колективів  закладів освіти.

       Кректун Г.В. знаходиться у постійному творчому пошуку, систематично працює над формуванням та розвитком художньо-естетичного смаку, високих морально-духовних якостей та життєвих цінностей, пропагандою здорового способу життя, побудовою дружніх товариських відносин між вихованцями.

"Престиж"

Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівненської міської ради - заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів комунальної форми власності.

Код ЄДРПОУ 3340816

№ у системі ІСУО 16578 

Код КОАТУУ 5610100000

Наші контакти

Наша адреса: 

вулиця Данила Галицького,15

місто Рівне, Україна, 33018

Електронна пошта:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Телефон: (0362) 636545

Лічильник відвідувань нашого сайту (з 16.04.2021)

Сьогодні 75

Вчора 49

За тиждень 657

За місяць 362

За увесь час 73685