У нас 63  гостей i учасників немає в мережі

Літературна зустріч

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
Літературна зустріч

26 травня відбулася зустріч учнів 4-х класів з Неонілою Ананіївною Диб’як, рівненською письменницею членкинею Національної спілки письменників України, Лауреатом літературних премій.

 Поетеса ознайомила дітей зі своїми книжечками  «Порятунок» і «Андрійко і Зла Сила». Вона має неоціненний дар – вміння бачити прекрасне і донести його до людей через слово.

У  дитячих книжечках пані Неоніли  прослідковується талант глибоко віруючої письменниці, яка і дарує його людям. Її книги добрі, зворушливі, повчальні, мудрі, затребувані. Письменниця знає, що з дітьми можна говорити на будь-які теми, головне робити це зрозуміло і максимально чесно. Те саме, зрештою, стосується й дорослих. Тим паче, коли її персонажі є цілком «живими», а мова – природною. Бонусом до цього є чудові ілюстрації Ольги Карнової, які, здається, можна роздивлятися дуже довго. Вони оживлюють ці казкові історії, наповнюють їх новими смислами і пробуджують фантазію маленької людини.

Захід відбувся в дружній теплій атмосфері, поетеса читала свої вірші, давала поради щодо написання своїх творів, розповідала як редагується книга, а також відповідала на запитання учнів.

Книжечки доступні у  шкільній бібліотеці РАЛ «Престиж».

"Престиж"

Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівненської міської ради - заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів комунальної форми власності.

Код ЄДРПОУ 3340816

№ у системі ІСУО 16578 

Код КОАТУУ 5610100000

Наші контакти

Наша адреса: 

вулиця Данила Галицького,15

місто Рівне, Україна, 33018

Електронна пошта:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Телефон: (0362) 636545

Лічильник відвідувань нашого сайту (з 16.04.2021)

Сьогодні 76

Вчора 49

За тиждень 658

За місяць 363

За увесь час 73686