У нас 52  гостей i учасників немає в мережі

Футбол

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
  Опубліковано у Гуртки
 • THURSDAY, 18 FEBRUARY 2021 00:00
Футбол

Гурток футболу існує у закладі вже понад 5 років. Керівник гуртка – Горечко Віктор Зіновійович,  вчитель фізичної культури вищої кваліфікаційної категорії. Робота гуртка здійснюється згідно з навчальною програмою «Футбол», рекомендованою для використання МОН України (лист МОН від 11.06.2018р.  № 1/11- 6203). Щороку у гуртку займається близько 30 учнів 6-7 класів.

Практичне використання програми сприяє розвитку фізичних якостей та рухових здібностей школярів, вихованню морально-вольових якостей особистості, формуванню стійкої потреби у систематичних занять фізичною культурою і спортом та в активному відпочинку, дозволяє дітям оволодіти та удосконалити найпростіші елементи гри у футбол, популяризує футбол як дієвий засіб збереження здоров’я. Також програма гуртка  «Футбол» є важливим доповненням розділу «Школа м’яча» та варіативного модуля «Футбол» навчальних програм з фізичної культури для учнів 5-9 класів закладів загальної середньої освіти.

Мета роботи гуртка – підвищення та збереження рівня здоров’я і функціональних можливостей організму; всебічне вдосконалення фізичних якостей на основі систематичних занять футболом та оволодіння високим рівнем техніко-тактичних дій у процесі ігрової та тренувальної діяльності. Основними завданнями гуртка є:

 1. Оздоровчі:
  • зміцнення здоров’я;
  • оволодіння основами оздоровчої діяльності, розвиток основних фізичних якостей та рухових здібностей, підвищення рівня фізичної підготовленості учнів;
  • сприяння гармонійному фізичному і соціальному розвитку.
 2. Освітні:
  • навчання основ техніки переміщень, ведення, передачі, ударів по м’ячу;
  • подальше вивчення й удосконалення основ техніки гри, тактичні дії в нападі та захисті;
  • розвиток самоконтролю за власним самопочуттям та настанням втоми;
  • виховання індивідуальних морально-вольових якостей особистості.
 3. Виховні:
  • прищеплення інтересу до занять спортом;
  • виховання інтересу, потреби і звички до систематичного виконання фізичних вправ.;
  • підвищення фізичної й розумової працездатності шляхом виконання фізичних вправ та розв’язування логічних завдань;
  • формування адекватної самооцінки особистості, моральної самосвідомості, цілеспрямованості, впевненості у своїх силах, витримки.
 4. Розвивальні:
  • розвиток фізичних якостей (швидкість, гнучкість, спритність, витривалість;
  • сприяння правильному фізичному розвитку, підвищення загальної фізичної підготовленості, розвиток спеціальних фізичних здібностей, необхідних для вдосконалення ігрових навичок.

Вихованці гуртка завжди є активними учасниками шкільних фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів, товариських матчів із командами інших шкіл міста. Юні спортсмени постійно беруть участь у міських змаганнях з футболу.  Серед здобутків гуртківців участь у двох фіналах і двох півфіналах традиційного міського турніру «Кубок майбутніх чемпіонів», призові місця у змаганнях на призи клубу «Шкіряний м’яч», неодноразова участь у «Дитячій футзальній лізі України».

"Престиж"

Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівненської міської ради - заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів комунальної форми власності.

Код ЄДРПОУ 3340816

№ у системі ІСУО 16578 

Код КОАТУУ 5610100000

Наші контакти

Наша адреса: 

вулиця Данила Галицького,15

місто Рівне, Україна, 33018

Електронна пошта:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Телефон: (0362) 636545

Лічильник відвідувань нашого сайту (з 16.04.2021)

Сьогодні 75

Вчора 49

За тиждень 657

За місяць 362

За увесь час 73685